O nas

O nas

Nasi klienci są dla nas najważniejsi

Firma CORKER

Firma CORKER prowadzi działalność usługową w zakresie obróbki skrawaniem na frezerskich  i tokarskich centrach obróbczych CNC. Przyjmujemy zlecenia na frezowanie i toczenie elementów których wielkość można ograniczyć bryłą 3D o maksymalnych wymiarach  X500 x Y400 x Z350 mm w przypadku frezowania i d170L300 w przypadku toczenia. Oczywiście rozpatrzymy wykonanie większych gabarytów.

Głównym założeniem i celem firmy jest tworzenie  serii części maszyn i urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji lub według własnego projektu. Stawiamy się tam gdzie technologia tzw. „Rapid prototyping” z technologią drukowania 3D nie oddaje wszystkich istotnych właściwości fizycznych lub jest zbyt droga. Budujemy maszyny i urządzenia od idei po sprawnie działający produkt. Staramy się rozwiązywać problemy naszych klientów związane z automatyzacją procesów produkcji. Urzeczywistniamy myśli konstruktorskie.

Zajmujemy się mało , średnio i wielkoseryjną produkcją części, urządzeń, maszyn. Z części i podzespołów które wykonujemy, na życzenie klienta możemy stworzyć kompletny produkt np. urządzenie montażowe , robota przemysłowego,przyrząd pomocniczy , kompletny wykrojnik lub tłocznik, kompletną maszynę itp.

Wykonujemy usługi projektowania i wykonawstwa części maszyn na podstawie powierzonej dokumentacji lub wzorca.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem CAD/CAM, budową robotów przemysłowych, maszyn, urządzeń, fikstur, przyrządów, innowacyjnych linii montażowych, form wtryskowych, wykrojników i tłoczników jak również paletą usług związanych z obróbką skrawaniem.

NASI KLIENCI SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSI !!!
Pragniemy świadczyć usługi dla firm takich jak:

  • serwisy maszyn i urządzeń przemysłowych – odtworzenie niedostępnych już części
  • producenci maszyn i urządzeń – wytwarzanie podzespołów , prototypy
  • producenci niewielkich precyzyjnych elementów z tworzyw sztucznych i metali – formy wtryskowe, tłoczniki, wykrojniki
  • projektanci systemów produkcyjnych

Firma CORKER prowadzi działalność usługową w zakresie obróbki skrawaniem na frezerskim i tokarskim centrum obróbczym CNC. Przyjmujemy zlecenia na frezowanie i toczenie elementów których wielkość można ograniczyć bryłą 3D o maksymalnych wymiarach X350xY250xZ250 mm w przypadku frezowania i d240L300 w przypadku toczenia. Oczywiście rozpatrzymy wykonanie większych gabarytów.

Głównym założeniem i celem firmy jest tworzenie prototypów lub  serii części maszyn i urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji lub według własnego projektu. Stawiamy się tam gdzie technologia tzw. „Rapid prototyping” z technologią drukowania 3D nie oddaje wszystkich istotnych właściwości fizycznych lub jest zbyt droga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *